Location : Home > B > BZT52C5V6T-TP
BZT52C5V6T-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C5V6T-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C5V6T-TP DIODE ZENER 100MW 5.6V SOD-523 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C5V6T-TP standard package with RoHS 46320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ140DE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 140V 2W DO204AL
2EZ140DE3/TR8 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5240C-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
MMSZ5240C-HE3-08 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5240C-HE3-08 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZMB27-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
TZMB27-GS08 39544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
TZMB27-GS08 STOCK 171950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RJK0852DPB-00#J5 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK
RJK0852DPB-00#J5 Renesas 261780 1538+ MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RJK0852DPB-00#J5 Renesas 595000 1525+ MOSFET N-CH 80V 30A LFPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NTS4101PT1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 1.37A SOT-323
NTS4101PT1 ELECTRONIC 27359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTS4101PT1 IC 37990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTS4101PT1 ROHS 49810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SS2P3L-M3/85A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 2A DO220AA
SS2P3L-M3/85A IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS2P3L-M3/85A NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS2P3L-M3/85A VISHAY 54550 16+ DO-220A(SMP) Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
UF4002TA Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO41
YK60209330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK60209330J0G Amphenol FCI 147720 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK60209330J0G IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK60209330J0G NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK40311330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK40311330J0G Amphenol FCI 147270 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK40311330J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK40311330J0G NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1190615-5 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1952335 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952335 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1952335 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1952335 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com