Location : Home > B > BZT52C51S-13
BZT52C51S-13
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C51S-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C51S-13 Zener Diodes ZENER DIODE .09V Vf 200MW 51V 80,000 Diodes Inc. 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2SK2544(F) Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 6A TO-220AB
2SK2544(F) STOCK 46780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2SK2544(F) Toshiba 682600 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2SK2544(F) Toshiba 262470 1538+ MOSFET N-CH 600V 6A TO-220AB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
A-TB500-VG05SB Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
A-TB500-VG05SB Assmann WSW Components 147850 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-VG05SB IC 40440 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-VG05SB NEW 87950 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
323994 STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
323994 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS03516A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS03516A00J0G Amphenol FCI 147280 2016+ 508 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS03516A00J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS03516A00J0G NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ06355100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ06355100J0G Amphenol FCI 157770 2016+ 381 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ06355100J0G FCI 2895 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
OQ06355100J0G FCI 3195 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
OQ06355100J0G IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTR140551 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTTR140551 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTR140551 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTR140551 On Shore Technology Inc. 157030 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 14POS Unitronix Electronics Limited
9511520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
9511520000 Weidmuller 157260 2016+ PCF 5.00/13/90 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1874900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole