Location : Home > B > BZT52C3V6S-7
BZT52C3V6S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C3V6S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C3V6S-7-F DIODES SOD323 2564 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C3V6S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C3V6S-7 DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD-323 232420 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ2J03000L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 200MW SMINI2
DZ2J03000L Panasonic 63000 16+ SMini2-F5-B Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MA-506 8.0000M-C0: PURE SN Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-506 8.0000M-C0: PURE SN EPSON 139370 17+/18+ CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-506 8.0000M-C0: PURE SN EPSON 57019 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
MA-506 8.0000M-C0: PURE SN EPSON 78470 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-506 8.0000M-C0: PURE SN EPSON 78470 2015+ CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5435530 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)