Location : Home > B > BZT52C3V6-7
BZT52C3V6-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C3V6-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C3V6-7-F DIODES SOD123 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C3V6-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C3V6-7 DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD-123 8000 Diodes Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52HC5V6WF-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 375MW SOD123F
1N4914 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12.8V 400MW DO7
1N4914 NEWJERSEYS 88 New Jersey Semiconductor
1N4914 09+ 10+ 86000 best price Guoyu Technologies ltd.,
1776146-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1776146-6 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776146-6 TE Connectivity AMP Connectors 157510 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1776146-6 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com