Location : Home > B > BZT52C3V3-7
BZT52C3V3-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C3V3-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C3V3-7 DIODES SOD-123 4519 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C3V3-7-F DIODES SOD123 21330 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C3V3-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C3V3-7 DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD-123 231720 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C3V3-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
BZT52C3V3-7 SOD-123 98500 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290925 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
445W35G27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 30pF 40 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W35G27M00000 CTS-Frequency Controls 57869 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 30PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W35G27M00000 CTS-Frequency Controls 89190 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 30PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W35G27M00000 CTS-Frequency Controls 89190 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 30PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ELFH06120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH06120 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 6POS .197 R/A BLACK EKT Electronics Co., Ltd
ELFH06120 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 6POS .197 R/A BLACK SIMEN Electronics Co.,Ltd
ELFH06120 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-36149-5 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 6 Stud Circular 18 AWG Crimp
2-36149-5 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-36149-5 Original 38624 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-36149-5 Semiconductor 19695 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-36149-5 STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1796630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1796630000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796630000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1796630000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 2POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1796630000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 2POS SN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1226520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1226520000 Weidmuller 157250 2016+ LXB 15.00/02/90 4.5SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1733648 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1733648 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1733648 Phoenix Contact 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 9POS 5.08MM GRN EKT Electronics Co., Ltd
1733648 Phoenix Contact 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 9POS 5.08MM GRN Global Thunder Electronics Co.,Ltd