Location : Home > B > BZT52C2V7S-7
BZT52C2V7S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C2V7S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C2V7S-7-F DIODES SOD323 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C2V7S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C2V7S-7 DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD-323 231910 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C2V7S-7 SOD323 98500 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZT52C2V7S-7 SOD323 22000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C3XG25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 30pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C3XG25M00000 CTS-Frequency Controls 139710 17+/18+ CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XG25M00000 CTS-Frequency Controls 31935 1538+ CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445C3XG25M00000 CTS-Frequency Controls 57359 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C3XG25M00000 CTS-Frequency Controls 99050 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387490161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws