Location : Home > B > BZT52C2V4S-7
BZT52C2V4S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C2V4S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C2V4S-7-F DIODES SOD-32.. 2511 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C2V4S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C2V4S-7 DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD-323 232010 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C6V2W-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 200MW SOT323
BZX84C6V2W-TP Micro Commercial Co 139960 NEW RoHS DIODE ZENER 200MW 6.2V SOT-323 FindCores Electronics Inc.
BZX84C6V2W-TP Micro Commercial Co 157609 15+ DIODE ZENER 200MW 6.2V SOT-323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84C6V2W-TP Micro Commercial Co 676000 1525+ DIODE ZENER 200MW 6.2V SOT-323 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C6V2W-TP Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OSTVL14B151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVL14B151 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVL14B151 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL14B151 On Shore Technology Inc. 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 2.5MM Unitronix Electronics Limited
0395373405 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)