Location : Home > B > BZT52C2V4-7
BZT52C2V4-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C2V4-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C2V4-7-F DIODES SOD123 1605 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C2V4-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C2V4-7 DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD-123 8000 Diodes Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C2V4-7 SOD123 40000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZT52C2V4-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387207203 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws