Location : Home > B > BZT52C27-13
BZT52C27-13
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C27-13 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C27-13-F DIODES SOD123 10000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C27-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C27-13 DIODE ZENER 27V 500MW SOD-123 232040 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C27-13 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZMMSZ5232BT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123
SZMMSZ5232BT1G 789646 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SZMMSZ5232BT1G 789646 13+ fenyang electronics co.,ltd
SZMMSZ5232BT1G 789646 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SZMMSZ5232BT1G ON Semiconductor 241770 1538+ DIODE ZENER 500MW 5.6V SOD123 Alphatek Technology Limited
1671490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671490000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1671490000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90B 3-POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1671490000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com