Location : Home > B > BZT52C24T-7
BZT52C24T-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C24T-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C24T-7 DIODES SOD523 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C24T-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C24T-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
BZT52C24T-7 DIODE ZENER 24V 150MW SOD523 262580 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C24T-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C24T-7 SMD 7000 DIODES 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL4734 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V DO213AB
CDLL4734 Original 1200 2016+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2EZ91D/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 2W DO204AL
SS26-E3/52T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AA
SS26-E3/52T VISHAY 13000 14-15+ DO-214AA Nego IC Co.Doris@negoic.com
SS26-E3/52T Vishay/General Semiconductor ( 8000 2012+ DIODE SCHOTTKY 2A 60V SMB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VB30100SG-E3/8W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO263AB
VB30100SG-E3/8W 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
VB30100SG-E3/8W VISHAY 13800 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
KD14105000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KD14105000J0G Amphenol FCI 157880 2016+ 350 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
KD14105000J0G IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KD14105000J0G NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2505-1-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.187" (4.75mm) Tin-Lead
2505-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298450 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.75MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com