Location : Home > B > BZT52C24S-7
BZT52C24S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C24S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C24S-7-F DIODES SOD323 6000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C24S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C24S-7 DIODE ZENER 24V 200MW SOD-323 232210 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F27122IAR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F27122IAR CTS-Frequency Controls 57599 2015+ CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F27122IAR CTS-Frequency Controls 97890 2015+ CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F27122IAR CTS-Frequency Controls 97890 2015+ CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK40103230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40103230 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40103230 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AM-28.224MDGQ-T Crystals and Oscillators Crystals 28.224MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
XSDEELNANF-12.000000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 150 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
HI08005000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HI08005000J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 500 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HI08005000J0G IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HI08005000J0G NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB508-VK09 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
A-TB508-VK09 Assmann WSW Components 147350 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB508-VK09 IC 40520 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB508-VK09 NEW 89210 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H503705100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H503705100J0G Amphenol FCI 157250 2016+ 500 TB SPR PLU F/SCREW Unitronix Electronics Limited
H503705100J0G IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H503705100J0G NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395105103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1792126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1792126 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1792126 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1792126 Phoenix Contact 297830 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com