Location : Home > B > BZT52C24LP-TP
BZT52C24LP-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C24LP-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C24LP-TP DIODE ZENER 100MW 24V SOD-882 139780 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C24LP-TP DIODE ZENER 100MW 24V SOD-882 262160 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C24LP-TP DIODE ZENER 100MW 24V SOD-882 139780 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C24LP-TP Zener Diodes 250mW 5mA 24V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-8730-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8730-310C Aries Electronics 157010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8730-310C Aries Electronics 278390 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com