Location : Home > B > BZT52C22S-7
BZT52C22S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C22S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C22S-7-F DIODES SOD323 5450 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C22S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C22S-7 DIODE ZENER 22V 200MW SOD-323 231530 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N3027DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 1W DO213AB
JANTXV1N3027DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTXV1N3027DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
JANTX1N4468CUS Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 1.5W D5A
445A22A25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A22A25M00000 CTS-Frequency Controls 57829 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
445A22A25M00000 CTS-Frequency Controls 97770 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A22A25M00000 CTS-Frequency Controls 97770 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C32A13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32A13M00000 CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C32A13M00000 CTS-Frequency Controls 88050 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32A13M00000 CTS-Frequency Controls 88050 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37012-01-0 Curtis Industries 157140 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37012-01-0 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37012-01-0 NEW 88800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V54070003 Crystals and Oscillators Crystals 54MHz ¡À15ppm Crystal 19pF -40¡ãC ~ 110¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)