Location : Home > B > BZT52C18S-7
BZT52C18S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C18S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C18S-7-F DIODES SOD323 21000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C18S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C18S-7 DIODE ZENER 18V 200MW SOD-323 231930 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C18S-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PX0777/OR Bulgin 157330 2016+ CONN TERM STRIP 3CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
PX0777/OR HIROSE 6386 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
PX0777/OR IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PX0777/OR NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395288010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2561-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.219" (5.56mm) Tin-Lead
2561-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2561-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297970 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.56MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV18-10SLF-MY IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV18-10SLF-MY NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1870660000 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1870660000 Weidmuller 147290 2016+ LSF-SMT 3.50/04/180 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1546551-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1546551-2 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546551-2 TE Connectivity AMP Connectors 147330 2016+ TERM BLOCK RCPT 2POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1546551-2 TE Connectivity AMP Connectors 287900 2016+ TERM BLOCK RCPT 2POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1823777 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1823777 Phoenix Contact 241940 1538+ SPT-THR 1 5/ 5-H-3 81 P20 R32 Alphatek Technology Limited
1823777 Phoenix Contact 289090 2016+ TERM BLOCK 5POS SIDE 3.81MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2000-3 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.020" (0.51mm) Dia
2000-3 J.W. Miller 48200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
175057-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated