Location : Home > B > BZT52C18LP-7
BZT52C18LP-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C18LP-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C18LP-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C18LP-7 DIODE ZENER 18V 250MW 2-DFN 140220 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C18LP-7 DIODE ZENER 18V 250MW 2-DFN 140220 Diodes Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C18LP-7 DIODE ZENER 18V 250MW 2-DFN 80,000 Diodes Inc 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
BZT52C18LP-7 DIODE ZENER 18V 250MW 2-DFN 242450 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM315-LPGE-D36-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
833-83-036-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
805-43-057-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
68046-239LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
68046-239LF Amphenol FCI 277330 2016+ CONN RCPT 78POS .100 DBL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1738937 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1738937 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1738937 Phoenix Contact 299070 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1895390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1895390000 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1895390000 Weidmuller 147250 2016+ SLDV-THR 5.00/36/180F 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
892-70-042-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-042-10-003101 Preci-Dip 147210 2016+ CONN HDR 42POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-042-10-003101 Preci-Dip 277650 2016+ CONN HDR 42POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-5102160-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium