Location : Home > B > BZT52C16T-TP
BZT52C16T-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C16T-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C16T-TP Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C16T-TP DIODE ZENER 16V 100MW SOD-523 241910 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C16T-TP DIODE ZENER 16V 100MW SOD-523 139680 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C16T-TP DIODE ZENER 16V 100MW SOD-523 139680 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C16T-TP DIODE ZENER 16V 100MW SOD-523 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395290007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1863160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1863160000 Weidmuller 147290 2016+ SC-SMT 3.81/04/90G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
MUSBC511N5 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Panel Mount, Through Hole
MUSBC511N5 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MUSBC511N5 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
USB-B-S-S-W-SM Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
USB-B-S-S-W-SM ELECTRONIC 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
USB-B-S-S-W-SM Semiconductor 19595 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
USB-B-S-S-W-SM STOCK 46700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1779424 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1779424 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1779424 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1779424 Phoenix Contact 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1768448 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)