Location : Home > B > BZT52C16S-TP
BZT52C16S-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C16S-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C16S-TP Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C16S-TP DIODE ZENER 200MW 16V SOD323 139270 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C16S-TP DIODE ZENER 200MW 16V SOD323 241500 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C16S-TP DIODE ZENER 200MW 16V SOD323 139270 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C16S-TP DIODE ZENER 200MW 16V SOD323 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-6518-111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6518-111 Aries Electronics 157440 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6518-111 Aries Electronics 277530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-87-174-17-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 174POS GOLD
510-87-174-17-081101 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-174-17-081101 Preci-Dip 157790 2016+ CONN SOCKET PGA 174POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-174-17-081101 Preci-Dip 278590 2016+ CONN SOCKET PGA 174POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-107-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1947710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1947710000 Weidmuller 157630 2016+ BLZP 5.08/20/270LR SN OR BX Unitronix Electronics Limited
6-103166-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-103166-0 Electronics 27399 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-103166-0 Electronics 27399 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-103166-0 STOCK 45770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
430000-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430000-26-0 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826470-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold