Location : Home > B > BZT52C16-7
BZT52C16-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C16-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C16-7-F DIODES SOD123 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C16-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C16-7 DIODE ZENER 16V 500MW SOD-123 232230 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C16-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
BZT52C16-7 48000 DIODES 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK50406230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50406230 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50406230 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MNG14-8FFBK 3M 157160 2016+ NYLON INSL W/INSULATION GRIP DIS Unitronix Electronics Limited
MNG14-8FFBK IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MNG14-8FFBK NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HX10008000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
HX10008000J0G Amphenol FCI 147560 2016+ 500 TB SPRING CLAMP 90D Unitronix Electronics Limited
HX10008000J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HX10008000J0G NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1761330000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1761330000 Weidmuller 298530 2016+ CONN TERM BLK 2POS 5.0MM STR PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 2POS 5.0MM STR PCB EKT Electronics Co., Ltd
1935239 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1935239 37825 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1935239 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1935239 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1935239 STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
796690-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796690-8 39874 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
796690-8 IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796690-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
796690-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2323-3-01-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.094" (2.39mm) Dia
2323-3-01-50-00-00-07-0 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2323-3-01-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-1377174-9 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated
63837-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 22-26 AWG Crimp Connector Non-Insulated