Location : Home > B > BZT52C13S-7-F
BZT52C13S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C13S-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C13S-7-F DIODES SOD-323 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C13S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C13S-7-F SOD323 30000 DIODES 09+ WLParts Electronics ltd
BZT52C13S-7-F SOD-323 98500 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZT52C13S-7-F SOD323 58952 DIODES 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C13S-7-F SOD-323 27000 DIODES 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZT52C13S-7-F 3000 ZETEX/DIODES 1120+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
BZT52C13S-7-F standard package with RoHS 46850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZT52C13S-7-F RoHS Compliant 38014 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZT52C13S-7-F SOD-323 120800 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C23E20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C23E20M00000 CTS-Frequency Controls 57129 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronics Limited
445C23E20M00000 CTS-Frequency Controls 87550 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C23E20M00000 CTS-Frequency Controls 87550 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395111013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1048980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1048980000 Weidmuller 157720 2016+ CONN HEADER 5POS 7.62MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
1048980000 Weidmuller 282250 2016+ CONN HEADER 5POS 7.62MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com