Location : Home > B > BZT52C13-7
BZT52C13-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C13-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C13-7-F DIODES SOD123 6000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C13-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C13-7 DIODE ZENER 13V 500MW SOD-123 231800 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C13-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
BZT52C13-7 DIODE ZENER 13V 500MW SOD-123 8000 Diodes Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387207805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate