Location : Home > B > BZT52C12-7
BZT52C12-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C12-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C12-7-F DIODE SOD123 301000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C12-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C12-7 DIODE ZENER 12V 500MW SOD-123 232100 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C12-7 Original&New 20000 DIODESINC. 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZT52C12-7 2100 DIODES 0438+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I35K12M00000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I35K12M00000 CTS-Frequency Controls 57309 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I35K12M00000 CTS-Frequency Controls 98250 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I35K12M00000 CTS-Frequency Controls 98250 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7M27100001 Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À50ppm Crystal 12pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ASTMHTA-8.000MHZ-XR-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 8MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
OQ23158100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ23158100J0G Amphenol FCI 147350 2016+ 350 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ23158100J0G IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23158100J0G NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
650126-000 658974 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
650126-000 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SIT9003AC-23-33ED-24.00000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 24MHZ OE 0.50%
20020108-C041A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
20020108-C041A01LF 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020108-C041A01LF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020108-C041A01LF FCI 100 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
OQ09540000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ09540000J0G Amphenol FCI 157590 2016+ 508 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ09540000J0G IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ09540000J0G NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1954480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1954480000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1954480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 5.00MM 3POS EKT Electronics Co., Ltd
1954480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 5.00MM 3POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1954480000 Weidmuller 287650 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com