Location : Home > B > BZT52C12-7
BZT52C12-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C12-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C12-7-F DIODE SOD123 301000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C12-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C12-7 DIODE ZENER 12V 500MW SOD-123 232100 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C12-7 Original&New 20000 DIODESINC. 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZT52C12-7 2100 DIODES 0438+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F27122ADR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27122ADR CTS-Frequency Controls 139750 NEW RoHS CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27122ADR CTS-Frequency Controls 41975 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27122ADR CTS-Frequency Controls 57399 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27122ADR CTS-Frequency Controls 97990 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ELVD08100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELVD08100 Amphenol PCD 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
ELVD08100 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELVD08100 NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MNG18-8FX-BOTTLE 3M 157750 2016+ CONN FORK NYLON #8 100PC Unitronix Electronics Limited
MNG18-8FX-BOTTLE IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MNG18-8FX-BOTTLE NEW 97290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F480X2ILT Crystals and Oscillators Crystals 48MHz ¡À15ppm Crystal 12pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
1821160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1821160000 Weidmuller 147520 2016+ SL-SMT 5.08/02/90 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
0709042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Green, Yellow 2 Piece
1899320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 6 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Rear Flange
1899320 Phoenix Contact 287530 2016+ CONN HEADER 6POS 5.08MM PNL MNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com