Location : Home > B > BZT52C11S-TP
BZT52C11S-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C11S-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C11S-TP Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZT52C11S-TP DIODE ZENER 200MW 11V SOD323 139370 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C11S-TP DIODE ZENER 200MW 11V SOD323 241600 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C11S-TP DIODE ZENER 200MW 11V SOD323 139370 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C11S-TP DIODE ZENER 200MW 11V SOD323 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I35J13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 9pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I35J13M00000 CTS-Frequency Controls 139590 17+/18+ CRYSTAL 13.0000MHZ 9PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I35J13M00000 CTS-Frequency Controls 57239 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 9PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I35J13M00000 CTS-Frequency Controls 98950 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 9PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I35J13M00000 CTS-Frequency Controls 98950 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 9PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DL5232B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 500MW MINIMELF
DL5232B-TP 786549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DL5232B-TP 40214 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
DL5232B-TP NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DL5232B-TP STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0387390059 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS TT 6 ASY A
325138-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325138-02-0 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3074282 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Ground, Earth Black 10-26 AWG
3074282 Phoenix Contact 139620 NEW RoHS UTTB 4-PE BK FindCores Electronics Co.,Ltd.
3074282 Phoenix Contact 139620 NEW RoHS UTTB 4-PE BK FindCores Electronics Inc.
3074282 Phoenix Contact 231850 1538+ UTTB 4-PE BK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3074282 Phoenix Contact 87670 2015+ UTTB 4-PE BK RENXIM Electronics Co.,Ltd.
0395321508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1510750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole