Location : Home > B > BZT52C11-TP
BZT52C11-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C11-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C11-TP DIODE ZENER 500MW 11V SOD123 8000 Micro Commercial Co (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C11-TP RoHS Compliant 37294 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATD4R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Red 10-20 AWG
ATD4R Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATD4R Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATD4R Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM RED TPC Global Service Co.Ltd.
855-87-057-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
0386915922 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
150254-5122-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0430450421 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
09185065321 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0903250012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
0903250012 MISC 2342 AVAIL BICO TRADING COMPANY
0903250012 Molex 20670 CONNHEADER12POS1.27MMTIN AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
5104340-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
5104340-1 Electronics 25069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5104340-1 Electronics 25069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5104340-1 STOCK 45340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1986693-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986693-1 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986693-1 TE Connectivity AMP Connectors 157620 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986693-1 TE Connectivity AMP Connectors 287150 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-1377174-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated