Location : Home > B > BZT52C11-7
BZT52C11-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C11-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C11-7 DIODES SOD-12.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C11-7-F DIODES SOD123 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C11-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C11-7 DIODE ZENER 11V 500MW SOD-123 232000 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C11-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N3033DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1W DO213AB
JANTX1N3033DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N3033DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
YK50408230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50408230J0G Amphenol FCI 146940 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50408230J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50408230J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395145009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTHI030052 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTHI030052 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHI030052 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHI030052 On Shore Technology Inc. 157730 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
63572-1 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
63572-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
324450 TE Connectivity AMP Connectors 157720 2016+ CONN SPLICE WIRE 400MCM 22.5MM Unitronix Electronics Limited
324450 TE Connectivity AMP Connectors 298050 2016+ CONN SPLICE WIRE 400MCM 22.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com