Location : Home > B > BZT52C11-7
BZT52C11-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZT52C11-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZT52C11-7 DIODES SOD-12.. IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C11-7-F DIODES SOD123 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZT52C11-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C11-7 DIODE ZENER 11V 500MW SOD-123 232000 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZT52C11-7 SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445C32S24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal Series 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32S24M00000 CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445C32S24M00000 CTS-Frequency Controls 85350 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32S24M00000 CTS-Frequency Controls 85350 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W35D13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 50 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W35D13M00000 CTS-Frequency Controls 57609 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W35D13M00000 CTS-Frequency Controls 89190 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W35D13M00000 CTS-Frequency Controls 89190 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
34805 NSC 6930 16+ SO-8 New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
34805 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
34805 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
34805 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
SDZT15R6.2 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 100MW 6.2V 0603
20020009-G061B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
20020009-G061B01LF 785241 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
20020009-G061B01LF 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
20020009-G061B01LF 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
20020009-G061B01LF 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
TO10015100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TO10015100J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 500 TB RIS CLA 180 SOLID Unitronix Electronics Limited
TO10015100J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO10015100J0G NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1800062 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block 55¡ã (125¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1800062 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1800062 Phoenix Contact 298970 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1034-3-17-15-30-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit
1034-3-17-15-30-27-02-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3101-1-00-21-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.040" (1.02mm) Dia