Location : Home > B > BZT52C10-13
BZT52C10-13
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C10-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C10-13 standard package with RoHS 46640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZT52C10-13 DIODE ZENER 10V 500MW SOD-123 8000 Diodes Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C10-13 RoHS Compliant 38104 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMAJ4749CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 2W DO214AC
SMAJ4749CE3/TR13 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4749CE3/TR13 NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72309-3045RPLF Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
72309-3045RPLF Amphenol FCI 157350 2016+ USB S/D TH LF Unitronix Electronics Limited
72309-3045RPLF Amphenol FCI 297550 2016+ USB S/D TH LF Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM41532768DZBT Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 6pF 70 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
0717076 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
3056161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 2 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
3056161 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3056161 N/A 3 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3056161 Phoenix Contact 146970 2016+ FEED TRHOUGH TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3058059 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Gray NEMA Open Construction 13.0mm
3058059 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3058059 Phoenix Contact 147650 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 13MM Unitronix Electronics Limited
3058059 Phoenix Contact 287330 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 13MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995114 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole