Location : Home > B > BZG03C15G
BZG03C15G
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZG03C15G distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZG03C15G ONSemico - 600120 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZG03C15G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZG03C15G 50000 ON 2014+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
BZG03C15G DO214 310 ON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZG03C15G DO214 11700 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 4-20 AWG
ATB16W Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB16W Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATB16W Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM WHITE TPC Global Service Co.Ltd.
953139-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953139-2000-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
953139-2000-AR-PR 3M 287970 2016+ CONN SOCKET 39POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953139-2000-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 39POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
953139-2000-AR-PR IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
22-6503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-6503-21 Aries Electronics 147880 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-6503-21 Aries Electronics 277490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1725570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1725570000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 34POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1725570000 Weidmuller 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725570000 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38120-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38120-20-0 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38120-20-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-019-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-019-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-019-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-019-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 19POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-019-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 19POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1846140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1846140 Weidmuller 157310 2016+ SLS 5.08/06/180TB KF SN OR BX Unitronix Electronics Limited
S2B-ZR(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin