Location : Home > B > BZB984-C8V2,115
BZB984-C8V2,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZB984-C8V2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB984-C8V2,115 RoHS Compliant 37564 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZB984-C8V2,115 DIODE ZENER DUAL 8.2V SOT663 241830 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB984-C8V2,115 standard package with RoHS 46910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZB984-C8V2,115 DIODE ZENER DUAL 8.2V SOT663 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325332-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws