Location : Home > B > BZB984-C2V7,115
BZB984-C2V7,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZB984-C2V7,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB984-C2V7,115 RoHS Compliant 37794 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZB984-C2V7,115 DIODE ZENER DUAL 2.7V SOT663 242010 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB984-C2V7,115 standard package with RoHS 46330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZB984-C2V7,115 DIODE ZENER DUAL 2.7V SOT663 8000 NXP Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387205304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate