Location : Home > B > BZB84-C3V3,215
BZB84-C3V3,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-C3V3,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-C3V3,215 DIODE ZENER DL 3.3V 300MW SOT-23 241860 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-C3V3,215 DIODE ZENER DL 3.3V 300MW SOT-23 582400 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-034-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-034-53-001101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-034-53-001101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-034-53-001101 Preci-Dip 288150 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1645650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645650000 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645650000 Weidmuller 298410 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-41-050-21-300000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1525310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1525310000 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1525310000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1525310000 Weidmuller 299090 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com