Location : Home > B > BZB84-C13,215
BZB84-C13,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-C13,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-C13,215 DIODE ZENER DL 13V 300MW SOT-23 242120 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-C13,215 DIODE ZENER DL 13V 300MW SOT-23 694100 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
126-93-320-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
126-93-320-41-001000 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157740 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146-93-632-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
146-93-632-41-013000 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
146-93-632-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146-93-632-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-93-632-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901471120 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1642050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1642050000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 36POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1642050000 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642050000 Weidmuller 298410 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPC02SVKN-RC Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Closed Top 0.100" (2.54mm) Gold
SPC02SVKN-RC IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SPC02SVKN-RC NEW 78190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70AAJ-4-F1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Compression Contact, Female Connector Surface Mount
70AAJ-4-F1 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
70AAJ-4-F1 Bourns Inc. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
70AAJ-4-F1 Bourns Inc. 8000 2012+ CONN MOD 4POS FEMALE SMD EKT Electronics Co., Ltd
70AAJ-4-F1 Bourns Inc. 8000 2012+ CONN MOD 4POS FEMALE SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-006-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-006-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-006-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 6POS DUAL .370 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-006-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 6POS DUAL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1710580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1710580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 16POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1710580000 Weidmuller 157540 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1710580000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-103673-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-103673-1 Electronics 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-103673-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1747996-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
1747996-1 TE 3000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1747996-1 TE Connectivity AMP Connectors 147660 2016+ CONN HEADER 2POS VERT TIN Unitronix Electronics Limited
1747996-1 TE Connectivity AMP Connectors 298090 2016+ CONN HEADER 2POS VERT TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1747996-1 TEConnecti 6150 14+ TYCOCONNECTOR NewChip Enterprises Pte, Ltd.
431601-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws