Location : Home > B > BZB84-C12,215
BZB84-C12,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-C12,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-C12,215 DIODE ZENER DL 12V 300MW SOT-23 241780 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-C12,215 DIODE ZENER DL 12V 300MW SOT-23 582900 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-93-012-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-93-012-20-001000 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-012-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147230 2016+ CONN SOCKET 12POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
801-93-012-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288710 2016+ CONN SOCKET 12POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776281-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776281-6 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776281-6 TE Connectivity AMP Connectors 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776281-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776281-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PIVIT 16POS 3.5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
419-10-212-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
419-10-212-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147510 2016+ CONN SPRING TARGET DL 12POS PCB Unitronix Electronics Limited
419-10-212-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298730 2016+ CONN SPRING TARGET DL 12POS PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325111-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws