Location : Home > B > BZB84-B4V3,215
BZB84-B4V3,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B4V3,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B4V3,215 DIODE ZENER DL 4.3V 300MW SOT-23 241500 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B4V3,215 DIODE ZENER DL 4.3V 300MW SOT-23 577100 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5256BW-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 200MW SOT323
MMBZ5256BW-7 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMBZ5256BW-7 ON/MOT/FSC 215430 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MMBZ5256BW-7 ON/MOT/FSC 39786 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMBZ5256BW-7 ON/MOT/FSC 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0334520000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Yellow 12-24 AWG
0395265008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole