Location : Home > B > BZB84-B2V7,215
BZB84-B2V7,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B2V7,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B2V7,215 DIODE ZENER DL 2.7V 300MW SOT-23 241900 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B2V7,215 DIODE ZENER DL 2.7V 300MW SOT-23 577500 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XR2A3221N Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
XR2A3221N IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-132-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
310-83-132-01-609101 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-132-01-609101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0395354516 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
124-93-306-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
124-93-306-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
124-93-306-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
124-93-306-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
124-93-306-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 4 LVL .300 6POS EKT Electronics Co., Ltd
1546231-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546231-3 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546231-3 TE Connectivity AMP Connectors 157540 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546231-3 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com