Location : Home > B > BZB84-B11,215
BZB84-B11,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B11,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B11,215 DIODE ZENER DL 11V 300MW SOT-23 242400 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B11,215 DIODE ZENER DL 11V 300MW SOT-23 578000 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-258-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2772077 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 6-24 AWG
2772077 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2772077 Phoenix Contact 147650 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 20-6AWG Unitronix Electronics Limited
2772077 Phoenix Contact 8000 2012+ FEED-THRU TERM BLOCK 20-6AWG TPC Global Service Co.Ltd.
110-93-324-41-605000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
110-93-324-41-605000 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-324-41-605000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-324-41-605000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-93-324-41-605000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-1437426-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
7-1437426-4 567948 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
7-1437426-4 15679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
7-1437426-4 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-1437426-4 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-021-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-021-20-001101 Preci-Dip 157650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-021-20-001101 Preci-Dip 298310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com