Location : Home > B > BZB784-C2V4,115
BZB784-C2V4,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZB784-C2V4,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB784-C2V4,115 RoHS Compliant 37994 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZB784-C2V4,115 DIODE ZENER DUAL 2.4V SOT323 241640 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB784-C2V4,115 standard package with RoHS 46430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1148870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole