Location : Home > B > BZB784-C13,115
BZB784-C13,115
Share on FacebookShare on Facebook
BZB784-C13,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB784-C13,115 RoHS Compliant 37864 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZB784-C13,115 DIODE ZENER DUAL 13V SOT323 241520 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB784-C13,115 standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASE-75.000MHZ-ET Crystals and Oscillators Oscillators 75MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 24mA Enable/Disable
ASE-75.000MHZ-ET Abracon LLC 57259 2015+ OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASE-75.000MHZ-ET Abracon LLC 61985 1538+ OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
ASE-75.000MHZ-ET Abracon LLC 87930 2015+ OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASE-75.000MHZ-ET Abracon LLC 87930 2015+ OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFH09210J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH09210J Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ELFH09210J Electronics 25919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ELFH09210J IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
53248-1 MICROPAC 10000 2013+ 28 VDC SOLID STATE POWER CONTROLLER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
8-32054-1 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-32054-1 38054 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
8-32054-1 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
567-BOX 3M 157380 2016+ ELECTIRCAL IDC DOUBLE RUN OR TAP Unitronix Electronics Limited
567-BOX 3M 298810 2016+ ELECTIRCAL IDC DOUBLE RUN OR TAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
567-BOX IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
407T39E050M0000 Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
407T39E050M0000 CTS 16000 12+ 4-SMD No Lead (DFN LCC) Evergreen Electronics Co.,Ltd
407T39E050M0000 CTS-Frequency Controls 31785 1538+ CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD Alphatek Technology Limited
407T39E050M0000 CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 50.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1749133 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 32 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole