Location : Home > B > BYV54V-200
BYV54V-200
Share on FacebookShare on Facebook
BYV54V-200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BYV54V-200 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BYV54V-200 5,324 ST Microelectronics 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325212-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
445A22C27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 16pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A22C27M00000 CTS-Frequency Controls 57739 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD Unitronix Electronics Limited
445A22C27M00000 CTS-Frequency Controls 97490 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A22C27M00000 CTS-Frequency Controls 97490 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38177-01-0 Curtis Industries 146960 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38177-01-0 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38177-01-0 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546110-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546110-9 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546110-9 RoHS 25005 11+ original new 8STAR-IC
1546110-9 TE Connectivity AMP Connectors 157340 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546110-9 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1240060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1240060000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1240060000 Weidmuller 157280 2016+ SLA 07/180 3.2SN OG Unitronix Electronics Limited
1240060000 Weidmuller 297410 2016+ SLA 07/180 3.2SN OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7V24077005 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 18pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)