Location : Home > B > BYV40E-150,115
BYV40E-150,115
Share on FacebookShare on Facebook
BYV40E-150,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BYV40E-150,115 standard package with RoHS 46810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431715-01-0 Curtis Industries 147010 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
431715-01-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SG-210SCB 24.0000ML0 Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 3mA Standby (Power Down)
SG-210SCB 24.0000ML0 EPSON 42415 1538+ OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
SG-210SCB 24.0000ML0 EPSON 57839 2015+ OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-210SCB 24.0000ML0 EPSON 98610 2015+ OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-210SCB 24.0000ML0 EPSON 98610 2015+ OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395100208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)