Location : Home > B > BYT60P-400
BYT60P-400
Share on FacebookShare on Facebook
BYT60P-400 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BYT60P-400 TO-3P 10254 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BYT60P-400 SOD93(TO-3P) 18000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BYT60P-400 DIODE FAST REC 400V 60A SOD93 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BYT60P-400 TO-3P-2 16582 ST 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BYT60P-400 TO-3P-2 98500 ST 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BYT60P-400 SOT-227 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387207107 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws