Location : Home > B > BSTS-45X25/FR/NM
BSTS-45X25/FR/NM
Share on FacebookShare on Facebook
BSTS-45X25/FR/NM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1248250000 Boxes, Enclosures, Racks Box Components CH20M BUS-ADP TS 35/250
1248250000 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EN4SD302412S16 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX S STEEL NATURAL 30"L X 24"W
EN4SD302412S16 Electronics 25369 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EN4SD302412S16 Electronics 25369 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EN4SD302412S16 STOCK 46640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
R206-162-000 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX PLASTIC GRAY 9.6"L X 6.4"W
R206-162-000 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R206-162-000 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0936040039 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM GRAY 12.09"L X 10.12"W
1200660898 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CORD 4POS FMALE/MALE 6M 18AWG
1530317 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 4POS
135104-01-36.00 Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CBL SMA R/A PLUG-PLUG RG316 36"
135104-01-36.00 Electronics 27139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0210390954 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1MM .178M 25POS