Location : Home > B > BSC100N03MSGATMA1
BSC100N03MSGATMA1
Share on FacebookShare on Facebook
BSC100N03MSGATMA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-10H-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
A10113-81 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TGARD 210 A1, 14X16"
A10113-81 IC 41080 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A10113-81 NEW 98670 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-18D608 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.4A DCR 45 mOhm (Typ)
ELF-18D608 36578 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ELF-18D608 Electronics 26269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ELF-18D608 IC 38410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
ELF-18D608 STOCK 45670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
DLH-31-0001 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 3.6 Ohm
DLH-31-0001 Schurter 32435 1531+ DLH LINEAR CHOKE 0.6A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DLH-31-0001 Schurter 48170 17+/18+ DLH LINEAR CHOKE 0.6A FindCores Electronics Co.,Ltd.
DLH-31-0001 Schurter Inc 11520 12+ DLH LINEAR CHOKE 0.6A SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DLH-31-0001 Schurter Inc 8000 2012+ DLH LINEAR CHOKE 0.6A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-15C-06-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-17D-157-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB
ATS-04G-67-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM L-TAB
1840R-07K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Molded Inductor 1.67A 100 mOhm Max Axial