Location : Home > B > BRE.2S.200.NAS
BRE.2S.200.NAS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-008-16M7-10PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 10C 10#23 PIN PLUG THRD
DBMAMR25P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
GTC07R22-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors 71-581131-22P
2M804-002-06NF12-201P Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 12C MIXED PIN PLU THR
TVP00DZ-13-98JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
M83723/76A10057-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
MTCPQKT1P2SGCD Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
CTV06RW-21-41HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
89361-334SLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC SOCKET 34POS 2MM GOLD
L717SDA15PA4CH4F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
160-025-004-031 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories SLIDELOCK FOR DSUB 25POS
0015453534 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
54102-T3005LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
54102-T3005LF Amphenol FCI 147170 2016+ HEADER BERGSTIK STR Unitronix Electronics Limited
5435802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435802 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1899430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1899430000 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899430000 Weidmuller 157380 2016+ BCZ 3.81/13/180 SN GN Unitronix Electronics Limited
1899430000 Weidmuller 287850 2016+ BCZ 3.81/13/180 SN GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1029310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1029310000 Weidmuller 147810 2016+ TERM BLOCK STR 6POS 3.81MM BLK Unitronix Electronics Limited
1029310000 Weidmuller 278010 2016+ TERM BLOCK STR 6POS 3.81MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com