Location : Home > B > BRE.0S.200.NAS
BRE.0S.200.NAS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN0967C22G32P7Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
1827334-4 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors TRAY REC ASSY A-FREE S-ATA H6.17
DTS20W21-16SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
R85049/88-9W03 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL BANDING SZ 9 A
180-M26-103L001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
BACC63BV14H4SNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
97-3107B22-11PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16 PIN PLUG
2022-YWY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2022-YWY Curtis Industries 147690 2016+ CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
800-80-007-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-007-30-480101 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-007-30-480101 Preci-Dip 157440 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-007-30-480101 Preci-Dip 277750 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395337009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)