Location : Home > B > BQ30Z50EVM
BQ30Z50EVM
Share on FacebookShare on Facebook
BQ30Z50EVM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BQ30Z50EVM 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3352H-1-500 Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 50 Ohm 0.5W, 1/2W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Side Adjustment
3352H-1-500 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3352H-1-500 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3352H-1-500 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SM-42TB102 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1k Ohm 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment
SM-42TB102 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 1.0K OHM 4MM CERMET SIDE SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
SM-42TB102 Copal Electronics Inc 8000 2012+ POT 1.0K OHM 4MM CERMET SIDE SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SM-42TB102 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SM-42TB102 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3362W-1-204 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3362W-1-204 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3362W-1-204 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3362W-1-204 STOCK 43080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
V375A28M400BS2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W
VI-211-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VI-211-MY-F4 IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-211-MY-F4 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B5K-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W
VE-B5K-IX-S IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5K-IX-S NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWF-IX-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-JWF-IX-B1 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWF-IX-B1 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNX-MZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W
VE-JNX-MZ-B1 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNX-MZ-B1 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNY-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VE-JNY-IW-S IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNY-IW-S NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B7T-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-B7T-IY-S IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B7T-IY-S NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTY-CZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W