Location : Home > B > BPH7B10H00LF
BPH7B10H00LF
Share on FacebookShare on Facebook
BPH7B10H00LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D37S82C6GX00LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Press-Fit
PX0411/06P/6065 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
FCC17A15PA490 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
DJT16E17-8AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
10038334-001LF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT SAS 29POS EXT VERT SMD
LJTPQ00RT-21-16SA-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 16C 16#16 SKT RECP
CN0967C14S07S7-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
C0909A14-07S7-402 Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3106A28-16SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 20C 20#16 SKT PLUG
DJT16F21-11JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
KJB7T19F32BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
4-292161-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole
4-292161-2 AMP/TYCO 34000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
4-292161-2 AMP/TYCO 34000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
4-292161-2 AMP/TYCO 34000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
4-292161-2 TE Connectivity AMP Connectors 297350 2016+ CONN HEADER 2POS VERT MT TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022232055 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1753161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1753161 Phoenix Contact 156990 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1753161 Phoenix Contact 277470 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86130165024345E1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
86130165024345E1LF Amphenol FCI 156970 2016+ QUICKIE Unitronix Electronics Limited
86130165024345E1LF Amphenol FCI 278970 2016+ QUICKIE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86130165024345E1LF IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1437411-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters 7013290064=COVER
3-1437411-6 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-1437411-6 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955374 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1955374 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955374 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1955374 Phoenix Contact 277450 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2302861 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters FRONT ADAPTERS 2 X 8 CHANNELS
2302861 N/A 18 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
2302861 Phoenix Contact 157440 2016+ FRONT ADAPTERS 2 X 8 CHANNELS Unitronix Electronics Limited
YK51118030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51118030J0G Amphenol FCI 147070 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51118030J0G IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51118030J0G NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-026-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-026-10-001101 Preci-Dip 156980 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-026-10-001101 Preci-Dip 278790 2016+ CONN HDR 26POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794678-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Gold
3-794678-2 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-794678-2 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-794678-2 TE Connectivity AMP Connectors 157150 2016+ CONN HEADER 2POS DL R/A 15GOLD Unitronix Electronics Limited
3-794678-2 TE Connectivity AMP Connectors 277310 2016+ CONN HEADER 2POS DL R/A 15GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com