Location : Home > B > BP240V32
BP240V32
Share on FacebookShare on Facebook
BP240V32 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BP240V32 2012+ 8000 Tripp Lite 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BP240V32 BATT PACK 240V SMART SERIE UPS 8000 Tripp Lite 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929665-02-34-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929665-02-34-EU 3M 156960 2016+ CONN HEADER 68POS STR DUAL .100 Unitronix Electronics Limited
929665-02-34-EU 3M 288210 2016+ CONN HEADER 68POS STR DUAL .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929665-02-34-EU IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0713491074 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold