Location : Home > B > BN074G0333K--
BN074G0333K--
Share on FacebookShare on Facebook
BN074G0333K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BN074G0333K-- CAP FILM 0.033UF 250VDC RADIAL 581500 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BN074G0333K-- CAP FILM 0.033UF 250VDC RADIAL 1224700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BN074G0333K-- CAP FILM 0.033UF 250VDC RADIAL 576700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BN074G0333K-- Film Capacitors 250V 33000pF 10 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
BN074G0333K-- ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk