Location : Home > B > BMIB015.Z
BMIB015.Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T95S105K025HSAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1UF 25V 10% 1507
T95S105K025HSAL IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95S105K025HSAL NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S105K025HSAL Vishay Sprague 1414900 15+ CAP TANT 1UF 25V 10 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95S106K004CZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 4V 10% 1507
T95S106K004CZAL IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95S106K004CZAL NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S106K004CZAL Vishay Sprague 1444500 15+ CAP TANT 10UF 4V 10 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W67-X2S12-15 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
W67-X2S12-15 789465 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
W67-X2S12-15 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
W67-X2S12-15 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
APL111-1-43-353-M Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 35A
APL111-1-43-353-M Sensata Technologies/Airpax 140170 NEW RoHS CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 35A FindCores Electronics Inc.
APL111-1-43-353-M Sensata Technologies/Airpax 262550 1532+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 35A Alphatek Technology Limited
APL111-1-43-353-M Sensata Technologies/Airpax 262550 1532+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 35A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
APL111-1-43-353-M Sensata Technologies/Airpax 57819 2015+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 35A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
06035J0R6YBTTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 0.6PF 50V 0603
06035J0R6YBTTR AVX Corporation 80,000 2013+ CAP ACCU-P CHIP 50V 0.6PF 0603 SIMEN Electronics Co.,Ltd
06035J0R6YBTTR AVX Corporation 80,000 2016+ CAP ACCU-P CHIP 50V 0.6PF 0603 enkaite Electronics Co., Ltd
06035J0R6YBTTR AVX Corporation 897900 NEW RoHS CAP THIN FILM 0.6PF 50V 0603 FindCores Electronics Inc.
209-1-27351-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
2-5700-IG1-K10-DD-22A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 22A 250VAC 50VDC
JJS-15 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 15A 600VAC NON STD
0263.375M Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL